1h

MASZ ZAWÓD, MASZ PRACĘ, MASZ PIENIĄDZE !

TECHNIK HANDLOWIEC

Wielki świat opiera się na handlu.
Dołącz do tego świata i Ty wybierając kształcenie w zawodzie technik handlowiec!

Przedstawiciel handlowy, merchandiser, sales manager
— to zawody obecnie bardzo poszukiwane
na rynku pracy!

Absolwent tej szkoły otrzyma dyplom technika handlowca, który honorowany jest w całej Unii Europejskiej!

Perspektywy zawodowe praca -  absolwenci tego kierunku mogą być zatrudnieni:

• jako przedstawiciele handlowi firm,
  • w działach handlowych firm państwowych i prywatnych,
  • w działach logistyki,
  • jako personel zarządzający placówkami detalicznymi i hurtowymi,
  • w działach marketingu firm handlowych,
  • jako pracownicy biurowi.

Absolwenci posiadają umiejętności wykorzystywania w przyszłej pracy programów komputerowych: kadrowo-płacowych, finansowo-księgowych oraz magazynowych. Są także przygotowani do prowadzenia korespondencji handlowej i personalnej, przygotowywania i prowadzenia spotkań służbowych, obsługują także sprzęt i urządzenia techniki biurowej.

Umiejętność obsługi kas fiskalnych i innych urządzeń jest niezbędna w zawodzie handlowca.

Ukończenie szkoły daje bardzo dobre podstawy do kontynuowania nauki na kierunkach: ekonomia, prawo, zarządzanie, marketing, finanse, rachunkowość, bankowość.