logo logo
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Misja Naszej Szkoły: "Są dwie rzeczy, które chcielibyśmy dać naszym uczniom: Korzenie i skrzydła..."

Kolory kontrastowe   Czcionka standardowa   Czcionka duża   Czcionka bardzo duża
 Miechów 12.03.2020r.
Szanowni Państwo,                                                                                          
 
Zgodnie z decyzją Ministra Edukacji Narodowej od 12 do 25 marca 2020r.  ograniczone zostaje czasowo funkcjonowanie szkoły.  Decyzja ta wynika z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa. 
  • Czas 12.03.2020 r. - 25.03.2020r. nie jest czasem ferii szkolnych. Wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za zdrowie swoje i swoich najbliższy. Zachowujmy się odpowiedzialnie.
  • Nauczyciele powinni jak najszybciej nawiązać kontakt e-mailowy, telefoniczny z uczniami, rodzicami. W razie braku kontaktu z uczniami, fakt ten należy zgłosić Dyrektorowi Szkoły.
  • Nauczyciele i wychowawcy klas komunikują się z uczniami on-line, wskazując zagadnienia i materiały edukacyjne poprzez kontakt mailowy, epodręczniki.pl  i inne dostępne platformy edukacyjne. Prace należy dokumentować. Kordynatorem pracy zdalnej jest wychowawca klasy.
  • Nauczyciele, uczniowie oraz rodzice powinni udostępnić kontakt: e- mail, telefon.
  • Przypominamy, że pod numerem tel. 800-190-590 funkcjonuje Telefoniczna Informacja Pacjenta NFZ.
  • Dostępne darmowe platformy edukacyjne:
     http://matematyka.pisz.pl/index.htmlhttps://wolnelektury.plhttps://epodreczniki.pl                                                                                                                                                                                                                                                               Dyrektor Szkoły

    Marzena Samborska