logo logo
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Misja Naszej Szkoły: "Są dwie rzeczy, które chcielibyśmy dać naszym uczniom: Korzenie i skrzydła..."

Kolory kontrastowe   Czcionka standardowa   Czcionka duża   Czcionka bardzo duża
Drodzy uczniowie i rodzice
w obecnej sytuacji, kiedy wszyscy musimy zostać w domu, jak nigdy odczuwamy frustrację i samotność. Mocno ograniczone kontakty z bliskimi, znajomymi mogą wpływać na nas niekorzystnie. Do tego dochodzi jeszcze lęk przed epidemią. Pragnę Was poinformować, że możecie na mnie liczyć w tych trudnych chwilach. Jeśli potrzebujecie wsparcia proszę o kontakt mailowy, wówczas ustalimy szczegóły dalszego kontaktu. 
Jednocześnie pragnę Państwa poinformować, że różne instytucje oferują wsparcie psychologiczne lub zwyczajną rozmowę. Poniżej przedstawiam linki do stron z telefonami, pod którymi można uzyskać pomoc psychologiczną oraz linki do artykułów jak radzić sobie z koronawirusem.
Życzę wszystkim dużo zdrowia.
Anna Czekaj, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.